Robertson: Siguria e Kosovës është e rëndësishme për NATO-në, s’ka rrezik për luftë

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Lord George Robertson, thotë se e dënon pa rezerva sulmin

Protesta e dytë brenda javës para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për përmbajtje

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, mbështetësit e opozitës do të dalin në një protestë tjetër

U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Avokati Sokol Mëngjesi ka dalë nga koma pas më shumë se 2 javësh. Avokati Sokol

Revoltë e të dënuarve në Venezuelë, grevë urie në 16 burgje

Të dënuarit në 16 burgje të Venezuelës kanë nisur një grevë urie për të treguar

Në ditën e parë të Samitit të G7 u fol për Gazën – IDF intensifikoi sulmet në Rafah

Tanket izraelite hynë në pjesën perëndimore të Rafahut të enjten, ndërsa ajo pjesë tashmë po

NASA publikoi gabimisht një video nga Stacioni Ndërkombëtar Hapësinor dhe shkaktoi shumë spekulime

NASA ka transmetuar aksidentalisht një simulim të astronautëve që trajtohen për sëmundje dekompresimi në Stacionin

Hetimi për pasurinë, Meta 3 orë shpjegime në SPAK, rikthen sulmin ndaj Dumanit

Ish-Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ishte në Prokurorinë e Posaçme, duke shënuar herën e tretë

Rusia do të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale të SHBA-së për shkak të Ukrainës

Bloomberg ka raportuar se një numër në rritje i kundërshtarëve të SHBA-së, të udhëhequr nga

Kundërshton dënimin, Apeli shtyn seancën për Safet Gjicin

Apeli i Gjykatës së Posaçme shtyn për më 20 qershor seancën ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit,

Meta thirret në SPAK: Po shkoj të takoj Dum Dumanin

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është thirrur ditën e sotme në SPAK. Për gazetarët,