Armë, municion, radio lidhje, policia tregon se çka konfiskoi në shtëpinë e një serbi në Zubin Potok

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e zhvilluar dje në Zubin Potok, ku

Vrasje e dyfishtë në Kratovë, arrestohet një 37-vjeçare

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Kratovë, ndërsa është arrestuar një 37-vjeçare. Sipas

Dylbi teleskopi, pompa uji e aparate – Policia sekuestron mallra të kontrabanduara në vlerë mbi 10 mijë euro në rrugën Stançiq-Gjilan

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Doganën e Kosovës, të mërkurën në rrugën Stançiq- Gjilan

Grabitja në Vushtrri – policia arreston të dyshuarin e dytë

Policia e Kosovës ka njoftuar se të mërkurën kanë arrestuar një të dyshuar të përfshirë

Sekuestrohen parfume në vlerë rreth 95 mijë euro në Obiliq

Policia e Kosovës ka vazhduar luftën kundër dukurive negative dhe kontrabandës. Si rrjedhojë e kësaj

Vodhën makinën dhe nuk i ndaluan policisë në Elbasan, dy personat braktisin mjetin pasi mori flakë

Dy persona dyshohet se kanë vjedhur një automjet të një 28 vjeçari mëngjesin e sotëm

45-vjeçari godet me gurë godinën e Kryeministrisë në Tiranë, arrestohet nga policia

Një 45-vjeçar ka goditur me gurë në drejtim të Kryeministrisë në Tiranë gjatë mbrëmjes së

E trishtë: Kjo është 17 vjeçarja nga Drenasi e cila vdiq pas vetaksidentit me motoçikletë

Një rast i rëndë ka tronditur familjen Hajdari nga fshati Dobroshec i Drenasit. Vajza e

Gjenden dy granate dore në Graçanicë

Policia e Kosovës ka njoftuar për gjetjen e dy mjeteve të dyshimta (granata dore) në

Policia me gjoba për 154 shoferë në Shkup, 19 pa leje për vozitje

Sektori i Punëve të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (10.06.2024) ka vazhduar me