Protesta e dytë brenda javës para Bashkisë së Tiranës, policia bën thirrje për përmbajtje

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, mbështetësit e opozitës do të dalin në një protestë tjetër

U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Avokati Sokol Mëngjesi ka dalë nga koma pas më shumë se 2 javësh. Avokati Sokol

Hetimi për pasurinë, Meta 3 orë shpjegime në SPAK, rikthen sulmin ndaj Dumanit

Ish-Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ishte në Prokurorinë e Posaçme, duke shënuar herën e tretë

Kundërshton dënimin, Apeli shtyn seancën për Safet Gjicin

Apeli i Gjykatës së Posaçme shtyn për më 20 qershor seancën ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit,

Meta thirret në SPAK: Po shkoj të takoj Dum Dumanin

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është thirrur ditën e sotme në SPAK. Për gazetarët,

Intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik në fokus të takimit në Selanik të biznes delegacioneve nga Maqedonia e Veriut dhe Greqia

 Rreth 30 biznese nga Maqedonia e Veriut, të udhëhequra nga Oda ekonomike dhe 15-20 biznese

46 për qind e të punësuarve në Shqipëri përjetojnë stres të përditshëm, të parët në Evropë që duan të lënë punën – Gallup

46 për qind e të punësuarve në Shqipëri përjetojnë stres të përditshëm në punë. Jemi

Parashikimi i motit në Shqipëri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se ditën e enjte territori i Shqipërisë do të

“Kush bën pazare me Ramën e tregoi gjykata”, Basha: Nuk shqetësohem për fatin tim

Pas vendimit të Gjykatës së Apelit për çështjen e vulës dhe logos, Lulzim Basha deklaroi