Sinan Hoxha e lë pa fjalë gruan me këtë dhuratë

Andrra, si shumë nga gratë e këngëtarëve, është mjaftë e afeksionuar pas paraqitjes së jashtme,

U përfol për krisje të miqësisë me Roza Latin, Rike Roçi zbulon si qëndron e vërteta

Roza Lati festoi dy ditë më parë ditëlindjen dhe mblodhi në një darkë gjithë banorët

Ish konkurrentja e Përputhen ekspozon më shumë se sa duhet në bikinit e vogla

Alvisa Qarri ishte një nga ish konkurrentet më të përfolura të programit të dashurisë Përputhen.

Në romancë me Butrint Imerin? “Miss Universe Albania”: U ndava se më tradhtoi…

“Miss Universe Albania 2024”, Françeska Rustemi, i jep fund thashethemeve për një romancë me këngëtarin

Të gjithë duan një foto me të, tifozja kroate Ivana Knoll ndalohet rrugëve të Berlinit nga kalimtarë të shumtë

Ivana Knoll ka mbërritur në Berlin të Gjermanisë ku po përgatitet për Kampionatit Evropian të

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Reperi i njohur Mozzik ka zgjedhur një mënyrë unike për të festuar ditën e publikimit

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Në një intervistë të re për ‘Rolling Stone‘, artistja Shakira ka folur për ndarjen e

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të “Primark”

Rita Ora, e veshur me bikini, tregoi figurën e saj mbresëlënëse trupore në një set

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht për hite si “New Rules” dhe “Levitating”, ka

Veshjet e viteve ’80 që janë shumë trendi edhe sot

Vitet e 80’ta e kanë një reputacion të keq kur është puna te trendet e