Krasniqi uron Bajramin: Kjo festë na e rikujton gjithmonë rëndësinë e faljes, solidaritetit e kujdesit për njëri-tjetrin

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës ka uruar besimtarët myslimanë në festën e Kurban Bajramit.

Haradinaj viziton BIK-un: Ta gëzojmë bashkë, të jetojmë me porosinë e festës që është sakrifica

Kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, e ka pritur sot kryetarin e Aleancës

Kurti uron Bajramin: Kjo festë është kujtesë për vlerat e sakrificës dhe devotshmërisë, për të qenë falënderues për bekimet tona

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ia ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Kurban Bajramit. Kurti

Besimtarët myslimanë në Shqipëri falin namazin në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë

Besimtarët myslimanë në të gjithë botën, por edhe në Shqipëri kremtojnë sot Kurban Bajramin. Mijëra

Kurti: Shtetin që e gëzojmë ua kemi borxh dëshmorëve të UÇK-së

Në Pashtrik, u përurua Shtegu i Lirisë, projekt që përkujton sakrificën dhe heroizmin e luftëtarëve

Malisheva aktivizon aeroportin civil pas 25 vitesh, zbret aeroplani i parë

Komuna e Malishevës ka njoftuar për aktivizimin e aeroportit civil në fshatin Banjë. Në njoftimin

Robertson: Siguria e Kosovës është e rëndësishme për NATO-në, s’ka rrezik për luftë

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Lord George Robertson, thotë se e dënon pa rezerva sulmin

Çka thuhet në padinë e Glakuk Konjufcës ndaj Natyra Kuçit, përmes së cilës po ia kërkon 15 mijë euro kompensim

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca e ka paditur zëdhënësen e Partisë Socialdemokrate (PSD),

Rama has në Xhavit Halitin derisa promovon një biznes, me shaka e quan “kriminel lufte që s’është kapur akoma”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, njihet për humorin dhe sjelljet e tij në raport me