A e dini pse këto targa u shitën për 1.68 milion dollarë?

Targat e grumbullimit kanë qenë prej kohësh biznes i madh dhe njëra është shitur për

Timoni i ri – ideja është të vendoset një tjetër ekran në vetura

Ekranet, ekranet, ekranet… Nuk bëjmë dot pa to, ekranet janë kudo dhe veturat janë një

Toyota ka shpërndarë një video të kryetarit të saj – duke u “rrotulluar” bashkë me veturën GR Yaris

Akio Toyoda nuk është vetëm kryetar i bordit të drejtorëve të Toyota-s. Ai njihet gjithashtu

Turqia vendos 40% tarifë importi për makinat kineze

Lufta kundër makinave të lira kineze vazhdon pasi Turqia njofton vendosjen e një takse prej

Opel feston 125 vjet

Prodhuesi I makinave Opel festoi sot në selinë e tij në Rüsselsheim 125 vjet prodhimin

Ferrari 512 BB gjen shkëlqimin përsëri pas 28 vitesh

Së fundmi, kanali WD Detailing në YouTube ka postuar një video ku shfaqet një Ferrari

Një pronar i Toyota Tundra thuhet se ka bërë gati 1,415,000 kilometra në vetëm gjashtë vjet

Kamionçinat supozohet të jenë të forta dhe të besueshme, por pak prej tyre mund të

Elon Musk mund të dërgojë 56 miliardë dollarë në shtëpi pas një votimi historik në Tesla

Javën e ardhshme, aksionerët e Tesla-s do të votojnë për paketën e propozuar të pagesave

Mate Rimac zbulon veturën e projektuar nga vetë ai

Pesëmbëdhjetë vjet pasi themeloi kompaninë e veturave që mban emrin e tij, Mate Rimac ka

Cadillac shpalos planet për ndërtimin e një hiperveture

Cadillac ka ndërtuar disa koncepte të mahnitshme gjatë viteve, duke përfshirë Cien të vitit 2002