Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka me shokë, u nisën me tren!

Operacioni Udhëtim me tren për në ndeshjen e parë të grupit. Pas një shoqërimi nga

Real Madridi do të thyejë rregullin e klubit dhe do t’i ofrojë Carvajalit marrëveshjen e re ‘të ndaluar’

Gjiganti spanjoll, Real Madridi po planifikon t’i ofrojë Carvajalit një marrëveshje të re, pasi marrëveshja

Ylli i La Ligës zbulon se kombëtarja e Brazilit i ka kërkuar të shkurtojë flokët

Ylli i Gironas dhe Manchester Cityt, Yan Couto, ka shijuar një sezon drithërues në Kataluni,

De Zerbi arrin marrëveshje në parim me klubin e ri

Ish-trajneri i Brightonit, Roberto De Zerbi thuhet se ka një marrëveshje në parim për të

Pas dorëheqjes së Terzicit, Dortmundi mori një vendim që Hummels nuk e priste

Mbrojtësi i Borussia Dortmundit, Mats Hummels do të largohet nga klubi pasi Edin Terzic dha

“Një nga lojtarët më inteligjentë”, Guardiola vlerëson lartë ish-yllin e Man Cityt

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka lavdëruar mesfushorin e Barcelonës, Ilkay Gundogan, i cili

Sot nis Euro 2024, festivali i futbollit në Gjermani garanton spektakël

Sot (e premte) do të nisë Kampionati Evropian 2024, ku nikoqirët e Gjermanisë do të

Mes Gjermanisë, Anglisë dhe Spanjës, tre top klube të gatshme të nënshkruajnë me Dani Olmon

Dani Olmo është një nga mesfushorët më të kërkuar në afatin kalimtar veror, derisa e

Mediumi i njohur zbulon ‘favoritin sekret’ për të fituar Euro 2024

Kombëtarja e Spanjës po cilësohet si favorit sekret për të triumfuar në Kampionatin Evropian ‘Gjermani