A e dini pse këto targa u shitën për 1.68 milion dollarë?

Targat e grumbullimit kanë qenë prej kohësh biznes i madh dhe njëra është shitur për

YouTube ka një veçori të re: A do ta përdorni?

YouTube është ndoshta aplikacioni më i popullarizuar i transmetimit të videove në Android dhe tani

Kjo armë u shit një milion dollarë në videolojën Counter-Strike

Counter-Strike është falas për t’u luajtur, por lojtarët mund t’i shpenzojnë paratë e tyre në

Timoni i ri – ideja është të vendoset një tjetër ekran në vetura

Ekranet, ekranet, ekranet… Nuk bëjmë dot pa to, ekranet janë kudo dhe veturat janë një

Zbulohen specifikat e Xiaomi 15 – duket si një përmirësim, por jo “tronditës” i Xiaomi 14

Xiaomi 15 pritet të lansohet në Kinë në mes të tetorit si pajisja e parë

Toyota ka shpërndarë një video të kryetarit të saj – duke u “rrotulluar” bashkë me veturën GR Yaris

Akio Toyoda nuk është vetëm kryetar i bordit të drejtorëve të Toyota-s. Ai njihet gjithashtu

Elon Musk papritmas heq dorë nga padia kundër OpenAI

Elon Musk ka kërkuar papritur nga një gjykatë në Kaliforni të tërheqë një çështje ligjore

AirPods të Apple përmirësohen me veçori të fuqishme – Siri Interactions

Siç ka bërë në vitet e kaluara, Apple përshkroi veçoritë e reja të softuerit që

Turqia vendos 40% tarifë importi për makinat kineze

Lufta kundër makinave të lira kineze vazhdon pasi Turqia njofton vendosjen e një takse prej

Elon Musk kërcënon të ndalojë përdorimin e pajisjeve Apple në kompanitë e tij për shkak të partneritetit me OpenAI

Miliarderi i teknologjisë Elon Musk u zotua të hënën të ndalojë përdorimin e pajisjeve Apple