Kërcënimet e vazhdueshme nga Beogradi/ Eksperti i sigurisë zbërthen ‘planin’ – këto janë pikat që po synon Serbia!

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla ka folur për deklaratën e tij se nëse Vuçiq tenton

Loredana dhe i dashuri i saj, ndajnë momente romantike nga shtrati

Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi po kalojnë ditët më të mira të jetës së tyre,

Lotina nuk përmbahet, publikon momente romantike me Mozzik-un

Rep-artisti i njohur Mozzik dhe Lotina Haziri pasi kanë bërë publike lidhjen e tyre janë

Zbulohet ndeshjet dhe të gjitha datat e sezonit 2024/25 në Ligën Premier – edicioni nis me një derbi në javën e parë

Numërimi mbrapsht për sezonin 2024/25 të Ligës Premier veçse ka filluar tashmë pas publikimit të

“Mund të ketë implikime serioze në siguri”- EULEX flet për hapjen e Urës së Ibrit

Shefi i misionit të EULEX-it në Kosovë, Giovanni Pietro Barbano deklaroi se situata e sigurisë

Real Madridi del kundër Kupës së Botës për Klube, pavarësisht fitimeve të mëdha financiare

Real Madridi nuk është aspak i kënaqur me inaugurimin e formatit të ri të Kupës

Alphonso Davies afër të marrë vendimin përfundimtar, Real Madridi ende i interesuar

Alphonso Davies ka hyrë tashmë në vitin e fundit të kontratës së tij, e cila

Mbappe flet për herë të parë si lojtar i Real Madridit, ‘godet’ ish-klubin e tij

Nënshkrimi i ri i Real Madridit, Kylian Mbappe ka folur në një konferencë për media

Modern and colorful style of caricatures created by AI

Caricatures have long been a beloved form of art and satire. With the advent of

More effective schedules in remote work

Remote work has become increasingly prevalent, requiring individuals to adapt and develop more efficient schedules