Auto Auto Ilustrim Shiriti I Ndalimit Policia E Kosoves Foto Ridvan Slivova 3 780x439 116117659801611934876 696x392 1 780x439

Dhunohet një grua në Suharekë, arrestohen tre të dyshuar

Një grua kosovare ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht dhe dhunuar nga dy persona të panjohur. Incidenti ndodhi në orët e mëngjesit të së martës.

Viktima është dërguar menjëherë për ekzaminim mjekësor, ndërsa policia ka arrestuar tre persona të dyshuar lidhur me rastin.

Pas intervistimit nga autoritetet, dy prej të dyshuarve janë dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit, ndërsa i dyshuari i tretë është liruar.

Policia po vazhdon hetimet për të zbardhur plotësisht rrethanat e ngjarjes.