1

“E nxehtë si moti”, Melinda Ademi mahnit me fotografitë në bikini

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka nisur fuqishëm verën për shkak të projekteve muzikore që ka sjell.

Artistja, e cila numëron mbi një milion njerëz vetëm në Instagram, këtë periudhë ka publikuar disa këngë e bashkëpunime.

Projektet janë pritur mirë nga publiku dhe kanë grumbulluar miliona klikime.

Derisa po përgatit një tjetër këngë, ajo ka ndarë kohë edhe për pak pushime.

Bukuroshja ka ndarë kësaj radhe disa fotografi nga pushimet ku po kalon në Shqipëri.

“E nxehtë si moti”, ka shkruar ajo.

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori krahas postimit nga miqtë e ndjekësit.