Ambulanca 1 780x439

Gjendet pa jetë në një godinë të braktisur 45-vjeçari në Shijak

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shijak. 45-vjeçari KH është gjendur i vdekur brenda një godine të braktisur.

Sipas njoftimit të policisë trupi i tij është gjetur rreth orës 16:05 të së martës.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 45 vjeç, banues në Shijak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.