Jj 780x439

Jennifer Lopez poston video muzikore për këngën e saj “Cambia el Paso” me tekstin “Ai nuk e meriton atë”, mes vështirësive në martesën me Ben Affleck

Jennifer Lopez festoi përvjetorin e një prej himneve të saj, mes ndarjes së saj të përfolur me Ben Affleck.

Ylli i “The Maid in Manhattan”, 54 vjeç, shkoi në Instagramin e saj për të ndarë videon e saj muzikore për “Cambia el Paso” të vitit 2021, një përshkrim që ajo shkruajti për marrjen e kontrollit dhe ndryshimin e rrethanave të veta.

Në klipin e rikthimit, krijuesja e hitit mahnit teksa rrotullohet në një plazh me një pamje të mrekullueshme.

Jennifer Lopez festoi përvjetorin e një prej himneve të saj të fuqizimit mes ndarjes së saj të përfolur me Ben Affleck; (foto janari)

Kur përkthehet nga spanjishtja, një varg teksti thotë: “Jeta e saj është më e mirë tani pa të. Ajo nuk dështon, ajo nuk dështon.”

Një tjetër varg përfshin tekstin: ‘Ai nuk e meriton ta ketë në krahë’.

Ylli i The Maid in Manhattan, 54, shkoi në Instagramin e saj të dielën për të ndarë videoklipin e saj të zhurmshëm për Cambia el Paso të vitit 2021, një shkrim që ajo bashkë-shkruajti për marrjen e kontrollit dhe ndryshimin e rrethanave të veta.

Postimi i fshehtë pason një raport ‘bombastik’ që pretendonte se martesa e Jlo-së me Affleck-un ka ‘mbaruar prej muajsh’ tani.

Insajderi tha gjithashtu për Page Six se çifti janë “të ndarë që nga marsi”.

Dyshja, të cilët nuk janë fotografuar së bashku për gati një muaj, kanë qenë në qendër të thashethemeve për ndarje prej muajsh dhe thuhet se janë në prag të divorcit.

Në klipin e rikthimit, krijuesja e hitit mahnit teksa rrotullohet me lojëra në një plazh me një bust të mrekullueshëm argjendi dhe pantallona të shkurtra xhins

Kur përkthehet nga spanjishtja në anglisht, një varg tekstesh thotë: "Jeta e saj është më mirë tani pa të ... ajo nuk ka nevojë për askënd që të jetë mirë / Ajo nuk dështon, ajo nuk dështon"

Një tjetër varg përfshin tekstin: 'Ai nuk e meriton ta ketë në krahë'

Jennifer është e trishtuar për fundin e dasmës së saj, por "po përpiqet të bëjë më të mirën duke ushtruar, duke kaluar kohë me binjakët e saj Max dhe Emme dhe duke bërë plane të reja për vitin 2025", tha një burim së fundmi për DailyMail.com; Lopez u pa në qershor