Kylie 780x439

Kylie Jenner mahnit me bikini ngjyrë portokalli, teksa promovon pije pranë pishinës

Kylie Jenner po punon jashtë orarit, duke promovuar linjën e saj të re të pijeve të gazuara hidratimi.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, ylli televiziv , 26 vjeçe, shfaq linjat e saj shumë të bollshme me bikini të vogla portokalli.

Nëna e dy fëmijëve, e cila sapo hodhi linjën e saj të fundit për “Khy”, ulet në një kolltuk, nën një ombrellë dielli, pranë një pishine.

Kylie Jenner po punon jashtë orarit duke promovuar linjën e saj të re të pijeve të gazuara hidratimi. Në postimin e saj të fundit në Instagram, ylli i reality TV, 26 vjeç, shfaq kthesat e saj shumë të bollshme në bikini të vogla portokalli

Përveç bikinit, manjatja e “Kylie Cosmetics” është pa grim, mban dy unaza argjendi dhe mban një shishe “Glow” në buzët e saj.

Ajo e ka mbishkrimin e postimit: “Ai shkëlqim vere. @drinkglow”.

Kylie është një sipërmarrëse e zënë. Ajo filloi linjën e saj të kozmetikës si adoleshente dhe e pa atë të rritet në një biznes miliardë dollarësh.

Kylie është një sipërmarrëse e zënë. Ajo filloi linjën e saj të kozmetikës si adoleshente dhe e pa atë të rritet në një biznes miliardë dollarësh

Tani ajo po u shet ujë fansave të saj dhe 399 milionë ndjekësve në Instagram dhe nuk mund të lëvizni poshtë profilin e saj pa parë disa foto të saj duke pirë nga një shishe Glow.