Page 50 780x439

Margot Robbie është shtatzënë, Ylli i “Barbie” në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Tom Ackerley

Margot Robbie është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Tom Ackerley.

Burime të shumta kanë konfirmuar për People lajmin emocionues për çiftin, i cili u njoh në xhirimet e dramës “Suite Française” të Luftës së Dytë Botërore në vitin 2013.

Në fotografitë e marra nga DailyMail.com të dielën, aktorja e “Barbie”, mund të shihet duke shfaqur me krenari barkun e saj të vogël, por të dukshëm të foshnjës në një bluzë të bardhë.

E nominuara tre herë për Oscar dukej me humor të lartë, teksa zhveshte barkun ndërsa hipte në një varkë gjatë një pushimi në liqenin e Komos me bashkëshortin e saj.

DailyMail.com ka kontaktuar me përfaqësuesit e Robbie dhe Ackerley.

Çifti u takua në vitin 2014, u martuan në 2016 dhe janë bashkëprodhues në një sërë projektesh, duke përfshirë Hulu’s Dollface, përmes kompanisë së tyre të prodhimit LuckyCap Entertainment.

Çifti u njohën teksa punonin në “Suite Française” në vitin 2013, ku ai ishte asistent regjisor dhe ajo ishte para kamerës.

“Unë isha vajza e fundit beqare. Ideja e marrëdhënieve më bëri të dëshiroja të vjella”, i tha ajo People më parë për romancën e tyre të hershme.

“Dhe më pas kjo më pushtoi. Ne ishim miq për kaq shumë kohë. Unë kam qenë gjithmonë e dashuruar me të, por kam menduar, Oh, ai nuk do të më donte kurrë më. Mos e bëj të çuditshme, Margot.

“Mos u bëj budalla dhe thuaj që të pëlqen. Dhe pastaj ndodhi, dhe unë isha sikur, sigurisht që jemi bashkë. Kjo ka kaq shumë kuptim, ashtu siç asgjë nuk ka pasur kuptim më parë”, tha ajo.

Ata filluan të takoheshin në vitin 2014 dhe u martuan në vitin 2016.