Page 4 780x439

Megan Thee Stallion tregon figurën e saj të mrekullueshme, gjatë performancës elektrizuese në BET Awards 2024

Megan Thee Stallion shfaqi figurën e saj të mrekullueshme, teksa hapi skenën të mbushur me yje në BET Awards 2024 të dielën.

Reperja 29-vjeçare vendosi shiritin për pjesën tjetër të performancave për ceremoninë vjetore të çmimeve, e cila u transmetua drejtpërdrejt nga Teatri Peacock në Los Angeles në BET.

Childish Gambino, Keke Palmer, Summer Walker, Chloe Bailey dhe shumë yje të tjerë gjithashtu u ngjitën në skenë për një nderim emocionues për Usher, i cili u nderua me Çmimin e Arritjes së Jetës për arritjet e tij shembullore në karrierë.

Megan Thee Stallion shfaqi figurën e saj të pabesueshme në pamje të mahnitshme teksa hapi skenën elektrike të mbushur me yje në BET Awards 2024 të dielën

Ceremonia e çmimeve të sivjetshme feston temën “Standing on Culture” dhe përmban performanca nga një mori artistësh të preferuar nga fansat, duke përfshirë Sexyy Red, Victoria Monét, Tyla, Ice Spice dhe Latto.

Vetë Princi i freskët, Will Smith, bëri gjithashtu rikthimin e tij jozyrtar në rep, teksa debutoi këngën e tij të re origjinale “You Can Make It”, ndërsa bën rikthimin e tij triumfues në skenën e shfaqjes së çmimeve më shumë se dy vjet pas shuplakës famëkeqe të Chris Rock në Çmimet e 94-ta të Akademisë. 

Reperi 29-vjeçar vendosi shiritin për pjesën tjetër të performancave për ceremoninë vjetore të çmimeve, e cila u transmetua drejtpërdrejt nga Teatri Peacock në Los Angeles në BET.

Hamshorja mahnitëse u ngjit në skenë e veshur me një ansambël të gjelbër me një veshje të frymëzuar nga shtrati i bananeve për të performuar një përzierje të publikimeve të saj të fundit dhe këngëve të preferuara nga fansat