Eradhenoizyy 780x439

Momente gati intime mes Erës dhe Noizyt në koncertin Alpha Show – reperi i vendosi dorën në bel dhe në ijë

Noizy dhe Era Istrefi kanë shkëmbyer çaste gati intime gjatë performancës së tyre në koncertin Alpha Show III.

Në videot e panumërta të publikuara në Instagram, dyshja janë parë tejet të afruar me njëri-tjetrin.

Era Istrefi ishte në mesin e artistëve të shumtë që performuan në koncertin madhështor, Alpha Show i organizuar nga Noizy, koncert ky që u mbajt në stadiumin Air Albania.

Video Player

00:00
00:08

Dy artistët elektrizuan skenën dhe “çmendën” publikun kur performuan bashkëpunimin e tyre “Ama”.

Gjatë performancës, Noizy dhe Era u panë tejet të afruar me njëri-tjetrin, derisa reperi më pas i vendosi trupin në bel dhe në ijë.

Foto: Era Istrefi dhe Noizy / Instagram