Screenshot 4 7 780x439

Noizy dhe Era Istrefi sjellin këngën e re “Take a look”

Noizy dhe Era Istrefi kanë bashkuar sërish forcat për një projekt të ri muzikor.

“Take a look” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artistët me producim nga EngliVersal.
Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi i këngës u bë nga SOS dhe tashmë e plotë ndodhet në platformën YouTube.

Dyshja kanë bërë një paraqitje të mahnitshme në klip, me Erën që shfaqet në disa skena provokuese.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo vjen pak ditë pas projektit të tyre “Ama” që ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në YouTube.

Të njëjtit së fundmi u komentuan për një afërsi në koncertin e Noizyt, ku la të dyshohet se mund të jenë më shumë se miq.