Policia 840x440 1 752x440

Operacion antidrogë në Tiranë, kapet 1 kg kokainë

Policia e Tiranës ka organizuar me sukses një operacion kundër trafikut të lëndëve narkotike të forta.

Gjatë këtij operacioni raportohet paraprakisht se është sekuestruar 1 kg lëndë narkotike e llojit kokainë, ndërkohë që janë vënë në pranga 3 persona.

Të arrestuar janë shtetasit Paulo Shyti, Xhelo Ajasllari dhe Ervin Rakipi, të cilët dyshohet se e shpërndanin kokainën në doza në zonën e “Myslym Shyrit”.