Rihanna 780x439

Rihanna del thuajse nudo me të brendshme të zeza të tejdukshme, për të njoftuar rikthimin e “Savage X Fenty”

Rihanna e ngriti nxehtësinë, pasi ndau një koleksion të ri të të brendshmeve të hënën.

Këngëtarja mahnitëse 36-vjeçare, e cila së fundmi u pa në një shëtitje me të dashurin e saj ASAP Rocky, tregoi linjat e saj, ndërsa promovoi rikthimin e një prej bashkëpunimeve të saj origjinale për linjën e saj “Savage X Fenty” në Instagram.

Duke goditur një sërë pozash të rrezikshme, krijuesja e hitit “Umbrella” dukej çdo pëllëmbë si ylli seksi i popit me sytjena të zezë dhe brekë të ngjashme.

Rihanna e ngriti nxehtësinë pasi ndau një koleksion të ri të të brendshmeve të hënën

Ajo stiloi flokët në valë të vogla, duke i lënë të rrjedhin lirshëm, ndërsa plotësoi pamjen e saj me taka të larta të zeza dhe një sërë bizhuterish vezulluese.

Rihanna i ka shkruar postimit: “Bashkëpunimi origjinal i Rihanna X Adam Selman për “Savage X” është kthyer”.

Këngëtarja mahnitëse 36-vjeçare – e cila së fundmi u pa në një shëtitje të dashur me të dashurin e saj A$AP Rocky – tregoi kthesat e saj ndërsa promovonte rikthimin e një prej bashkëpunimeve të saj origjinale për linjën e saj Savage X Fenty në Instagram.

Këngëtarja dhe sipërmarrësja tregoi kthesat e saj teksa promovonte koleksionin e saj Savage Signature Script me sytjena, të brendshme, pelushi dhe bluza gjumi.

Duke bërë një sërë pozash kokete, Rihanna, 36, dukej tipike mahnitëse teksa shfaqte gamën e re, të disponueshme përmes faqes së saj të internetit Savage x Fenty

Rihanna zgjodhi të modelonte vetë gamën e re në një seri postimesh në Instagram të dielën

I shtrirë në një shtrat hoteli të stolisur me çarçafë dhe jastëkë Savage, ylli Bajan shihet duke nënshkruar një faturë të madhe, të servirur në një pjatë argjendi