Salmahayek 780x439

Salma Hayek di të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj në darkën e Guccit

Një mori yjesh u mblodhën për një darkë private të organizuar nga Gucci në Mayfair, Londër të mërkurën mbrëma.

Ikona e Hollivudit, Salma Hayek ishte po ashtu e pranishme në mesin e personazheve të tjerë të famshëm si Poppy Delevingne, Hannah Dodd dhe Ryan Gosling në Mount St. Restaurant, i mbajtur për nder të ambasadorit botëror Jannik Sinner, shkruan DailyMail.

Aktorja kishte veshur një fund të gjelbër, një bluzë dhe xhaketë që kishin të njëjtën nuancë.

Hayek kishte kombinuar këtë veshje me një çantë të bardhë dhe këpucë elegante.

Si gjithmonë, aktorja arriti që të kapë vëmendjen e të gjithëve me sharmin e saj.