1

Teuta Selimi vjen me këngën e re “Shoqni”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi, ka prezantuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri.

“Shoqni” mban titullin kënga e saj e radhës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Donjeta me muzikë dhe producim nga Bini Diez.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi po ashtu u bë në studion e Bini Nebihit.

Videoja u realizua nga Fullmoon Production.
Foto: Screenshot/YouTube

Artistja ka bërë një paraqitje dhe interpretim të mahnitshëm, meqë shquhet për këngët e tilla.

Këngën e plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të Selimit. /