Zai 780x439

Zaimina gati rrëzohet, thotë se e kapi syri i keq

Ndonëse për një kohë të gjatë është shkëputur nga muzika, Zaimina Vasjari di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve.

Bukuroshja shqiptare është aktive në rrjetet sociale, ku poston imazhe dhe foto nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, derisa po pozonte për një video në ‘InstaStory’, Zaimina gati u rrëzua derisa ecte përgjatë një korridori.
Foto: Zaimina Vasjari / Instagram

Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë të lirshëm që i nxirrnin në pah veçoritë e bukura të trupit.

Por, siç duket ajo u shpërqendrua gjatë ecjes kur për pak edhe u rrëzua.

Foto: Zaimina Vasjari / Instagram

Pasi publikoi videon në ‘InstaStory’, këngëtarja e hitit ‘Veç ti”, tha se kishte kapur syri i keq.

Foto: Zaimina Vasjari / Instagram
Foto: Zaimina Vasjari / Instagram