Borazemani 780x439

Bora Zemani tejet sharmante në imazhet e fundit të publikuara në Instagram

Bora Zemani është moderatorja me një ndikim të jashtëzakonshëm në publik dhe është një personalitet tejet i përfolur në medie.

Ajo ka arritur që me sharmin e saj të tërheq një audiencë të madhe pas vetes, me fansat që përcjellin secilin hap të saj.

Së fundmi, bukuroshja publikoi disa fotografi nga një aheng familjar, ku pranë vetes kishte djalin e saj Arborin si dhe partnerin e saj Donald Veshajn.
Foto: Bora Zemani / Instagram

Bora kishte veshur një fustan të bardhë të lirshëm, kapi flokët topuz dhe kishte bërë një grim shumë të lehtë.

Moderatorja shqiptare dukej tejet sharmante me veshjen e saj derisa buzëqeshte për foto.

Foto: Bora Zemani / Instagram
Foto: Bora Zemani / Instagram
Foto: Bora Zemani / Instagram