1

Luizi dëshpëron fansat me ngjyrën e re të flokëve

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka pësuar ndryshimin drastik në pamje.

Ai ka vendosur që të ndryshojë “look-un”, duke i lyer flokët në ngjyrë lejla.

Luizi ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram një video, ku ka treguar “look-un” e ri, ndërsa duke qeshur tha se bashkëshortja e tij, Kiara Tito do t’ia drejtojë gishtin kur të shikojë se çfarë ngjyre i ka lyer flokët.

“Gishtin do ma drejtojë Kiara kur ta shikojë se çfarë ngjyre i kam bërë”,– tha këngëtari duke qeshur.