B3 780x439

Brad Pitt merr vëmendjen në një paraqitje të përditshme, duket shumë vital dhe rinor

Edhe pse ka hyrë në dekadën e shtatë të jetës së tij, Brad Pitt sfidon vitet me pamjen e tij rinore.

Brad Pitt, shoferi i F1 Lewis Hamilton dhe aktorja Daisy Edgar-Jones, ishin ndër emrat e njohur që morën pjesë në katërditëshen e Madhe të Garës së Britanisë së Madhe, e cila zgjat deri më 7 korrik.

Brad udhëtoi për në Silverstone për të xhiruar skena për filmin e tij të ardhshëm mbi Formulën 1, ku do të luajë rolin e shoferit veteran, Sonny Hayes, i cili rikthehet në F1 pas një mungese të gjatë.
Foto: EPA-EFE

Në një pamje sportive, aktori i famshëm shkaktoi një pështjellim të vërtetë, dhe të gjithë bien dakord se për të, vitet janë thjesht një numër.

Kësaj here, nuk ishte pranë tij e dashura e re, Ines de Ramon, brune mahnitëse nga e cila nuk është ndarë kohët e fundit. 

Foto: EPA-EFE