Ehat Miftaraj

Elita dhe Gjiko nisin pushimet në Afrikë, sjellin imzhet me të bukura nga atje

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është bërë akoma me e njohur pas lidhjes së tij me reperin e njohur, Gjikon, raporton gazeta10.

lita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Moderatorja se fumdi ka nisur pushimet me familjen e saj në Afrikë.

Nga atje ka publikuar disa imazhe ku shfaq linjat e saj turpore në top formë.

Se bashku me Gjikon, Elita po i shijon këto pushimë në kontintentin afrikan.