Ehat Miftaraj

Pas deklaratës së tij, Xhuli po e quan ‘qyqan’ Amir Rrahmanin

Sot në media rozë u komentua një deklartë e Amir Rrahmanit, i cili u shpreh haptas për aludimet për një lidhje të mundshme mes tij dhe Juliana Nurës.

“Nuk ka asgjë të re, është një gjë shumë e ulët me të kërku dikush foto e pastaj me ua dërgu mediave, as vet mos me postu. Për mu është shumë e ulët prandaj kom vendos mos të reagoj. Jam single dhe nuk ka asgjë të re”, tha kapiteni dardan në një intervistë për RTV Dukagjinin.

Menjëherë pas tij, Xhuli shpërthen me ofendime në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

“Kremi po thot Julin ta don mami yt dhe gjyshja jote o qyqan e le per fam qe ke “, shkroj ajo poshtë fotos me qenushin e saj.

A është ky një ofendim indirekt për futbollistin apo jo, e di me se miri vet Xhuli.