Ppppp

Smoothie me mandarinë dhe banane

Smoothie me mandarinë dhe banane është një mënyrë perfekte për të shtuar Vitaminë C në ditën tuaj në një pije të shijshme dhe të lehtë për t’u përgatitur.

Këta përbërës janë fantastik, veçanërisht gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

Përbërësit:

  • Banane
  • Mandarina
  • Kos me vanilje me pak yndyrë
  • Lëng limoni

Përgatitja:

Merrni përbërësit dhe vendosni në blender, më pas i përzieni derisa të krijohet një masë homogjene.