Billie 780x439

Billie Eilish ngjall shqetësim me shenja të kafshimit në krahët e saj

Fansat e Billie Eilish i kanë kërkuar këngëtares të ‘shpjegojë’, pasi ajo postoi fotografi me shenja kafshimi’në krahun e saj gjatë fundjavës.

Ylli i popit shkoi në rrjete sociale për të treguar se si e shijoi Ditën e Pavarësisë (4 korrik), duke postuar një sërë fotografish dhe videosh.

Por ndërsa shumica e 119 milionë ndjekësve të saj në Instagram shkuan në seksionin e komenteve për të thënë se sa shumë e donin, disa fansa me sy shqiponjë vunë re mavijosje në krahët e saj, si dhe shenja kafshimi.

Foto: Billie Eilish/Instagram

Duke iu përgjigjur fotos, një person tha: “Shpjegoni kafshimet”.

Ndërkohë një person komentoi, ‘shenjat e kafshimit’, pasuar me një emoji në vërshime lotësh.

Foto: Billie Eilish/Instagram

Një person peshoi: “Kafshimet në krah, shumë nga unë duke treguar dashuri për njerëzit që më pëlqejnë”.

Ndërkohë, fansat kanë komentuar edhe një fotografi tjetër që ylli ka postuar, ku shihet ylli duke ngritur krahun për të zbuluar një mavijosje.

Mjaftoi që një person të komentonte: “mavijosje.. je mirë?”