Screenshot 21 19 780x439

Dramat e fundit në jetë – Xhensila Myrtezaj ‘arratiset’ drejt Turqisë vetëm me fëmijët

Jeta private e saj është diskutuar jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe në media e faqet rozë.

Raporti dhe ndarja me Bes Kallakun ka bërë bujë gjithandej me aludime nga më të ndryshmet.

Megjithëse nuk kanë munguar as ‘kunjat’ ndaj njëri-tjetrit, të cilat i kanë transmetuar përmes këngëve.
Foto: Screenshot/Instagram

Sidoqoftë, ata tashmë po vazhdojnë me jetët e tyre ndaras me aktivitetet e zakonshme në karrierë.

Xhensila këtë periudhë ka vendosur që të bëjë pak pushime bashkë me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

 

Në fotografitë e reja që publikoi në Instagram, ajo tha: “Nuk të duhet magji që të zhdukesh, gjithçka që të nevojitet është një destinacion”.

Në këngën e re “Lamtumirë”, Xhensila duket se mes rreshtave përfshiu edhe ish-bashkëshortin e saj.