Page 65 780x439

Helen Flanagan shfaqet në formë të mrekullueshme, ndërsa vazhdon misionin e saj për të gjetur dashurinë pas ndarjes së Scott Sinclair

Ajo aktualisht po shpreson të gjejë dashurinë në Celebs Go Dating.

Megjithatë, Helen Flanagan nuk i mungonin kërkuesit e mundshëm në rrjetet e saj sociale, pasi ajo i mahniti me një sërë fotografish me bikini.

Ylli i “Coronation Street”, dukej e mrekullueshme, teksa shfaqte linjat e saj në një dy pjesë me lule të pakta, ndërsa promovonte gamën e saj të re Primark, shkruan DailyMail.

Ajo aktualisht po shpreson të gjejë dashurinë në Celebs Go Dating. Megjithatë, Helen Flanagan-it nuk i mungonin kërkuesit e mundshëm në rrjetet sociale të hënën, pasi ajo i dërgoi ata të egër me një sërë fotosh me bikini.

Dekolteja e bollshme e Helenës dhe barku i tonifikuar për t’u patur zili ishin të shfaqura plotësisht në veshje.

Nëna e tre fëmijëve ka shkruar në fotografi: ‘Më e lumtura me bikini’.

Ylli i Coronation Street, 33, dukej e pabesueshme teksa shfaqte kthesat e saj në një dy pjesë me lule të pakta, ndërsa promovonte gamën e saj të re Primark.

Pamjet emocionuese të Helenës vijnë në mes të një pushimi nga xhirimet e “Celebs Go Dating”.

Ylli, e cila ka fëmijët Matilda, Delilah dhe Charlie, me ish-in e saj Scott Sinclair, shpreson të gjejë sërish dashurinë në “reality show E4”.

Helen, e cila ndan fëmijë Matilda, tetë vjeç, Delilah, pesë dhe djalin Charlie, tre me ish Scott Sinclair (në foto) shpreson të gjejë përsëri dashurinë në Celebs Go Dating