Bi 780x439

Modelja akuzon Kanye West se i ka dërguar mesazhe të papërshtatshme në Instagram, ndërsa është martuar me gruan Bianca Censori

Një modele ka quan Kanye West të papërshtatshëm, pasi pretendoi se reperi hyri në mesazhet e saj duke i kërkuar asaj të shoqërohej me të, pavarësisht se ishte i martuar me gruan e tij, Bianca Censori.

Mikaela Lafuente, 22 vjeçe, akuzoi Kanye se i kishte dërguar mesazhe në Instagram në fillim të këtij viti, duke i kërkuar asaj të dilte me të dhe të dëgjonte albumin e tij të ri.

Modelja dhe influencuesja, e cila është në lidhje me yllin 24-vjeçar të TikTok, Bryce Hall, e kritikoi kantautoren se ishte i papërshtatshëm dhe theksoi se, në moshën 47-vjeçare, ai është mbi dyfishin e moshës së saj, shkruan DailyMail.

Mikaela Lafuente, 22 vjeç, ka akuzuar reperin Kanye West se i ka dërguar mesazhe në Instagram në fillim të vitit duke i kërkuar asaj të 'shoqëroj' dhe të dëgjojë albumin e tij të ri.

Mikaela me bazë në Los Angeles pranoi se iu duk ndërveprimi, i cili ndodhi në mars të këtij viti, veçanërisht ‘i çuditshëm’ duke pasur parasysh se ata kurrë nuk kishin folur personalisht më parë, dhe thotë se fillimisht mendoi se ishte një llogari e rreme.

‘Ishte qesharake. Bryce dhe unë ishim në Vegas dhe po kaloja mesazhet e mia në Instagram dhe pashë këtë mesazhin e Kayne West”, kujton ajo.

Modelja thotë se Kanye, 47 vjeç, i cili është më shumë se dyfishi i moshës së saj, i dërgoi mesazhet në mars – pavarësisht se ishte i martuar me Bianca Censori (parë së bashku në Kaliforni në mars).

Reperi e pyeti modelen - e cila është në lidhje me influencuesin e TikTok, Bryce Hall, 24 vjeç - nëse donte të 'shoqërohej' dhe të dëgjonte albumin e tij të ri, por modelja nuk pranoi.

Krijuesi i përmbajtjes thotë se ishte 'e papërshtatshme' që ai t'i dërgonte mesazh pasi ai ka një grua dhe është 'dy herë mosha e saj'

“Unë nuk mendoj se është e pranueshme t'u dërgosh mesazhe grave të tjera kur je i martuar. Nuk është e pranueshme dhe është diçka që unë do të qëndroja pas përgjithmonë, "tha ajo vendosmërisht

Reperi, 47 vjeç, dhe Bianca, 29 vjeç, janë martuar që nga dhjetori i vitit 2022, pak më pak se një muaj pasi u finalizua divorci i tij nga Kim Kardashian.