Getinjo

Motrat Istrefi nisin pushimet në jug të Shqipërisë, shfaqin linjat trupore në top formë

Motrat Istrefi, Nora dhe Era këto ditë kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për t’i kaluar pushimet.

Nga atje, dy këngëtarët kanë sjell imazhe ku shfaqen duke marrë rreze dielli buzë bregdetit.

Veç në bikini, Nora dhe Era ekspozojnë linjat e tyre trupore në top formë.

Kësisoj ato na dëshmojnë se janë ndër këngëtarët me joshëse të estradës shqiptare.

 

Bashkohu-me-Kanal-10-në-Viber