Collage 10 1 780x439

Problemet me ish-menaxherin, Taynës i rikthehet kanali dhe këngët në YouTube

Reperja nga Prizreni, Tayna, ditëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Kjo për shkak të një sherri me ish-menaxherin e saj, Rinor Hykollin, pasi kishte prishur kontratën me të.

Asaj iu fshi kënga e re nga YouTube, deri në momentin që bënë paqe me njëri-tjetrin.
Foto: Screenshot/YouTube

Artistja e njohur ka treguar përmes rrjeteve sociale se i është kthyer kanali me këngë.

“Kam rikthyer kanalin”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Në të janë të lansuara të gjitha projektet që ka realizuar që nga fillimi i karrierës.

Tayna tani po vazhdon rrugëtimin në estradë si një artiste e pavarur.