Collage 22 780x439

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre në masë të madhe.

Çifti, që u krijua në Big Brother VIP Albania 3, duket se po e mbajnë lidhjen mirë edhe jashtë atij formati.

Ata këtë kohë i kanë kushtuar më shumë rëndësi njëri-tjetrit, duke bërë pushime e duke kaluar sa më shumë kohë bashkë.
Foto: Screenshot/Instagram

Modelja e njohur është kthyer sërish në Shqipëri, për të qenë më afër partnerit.

Ajo ka ndarë një moment intim, ndërsa shihen të përqafuar, ku shtoi: “Natën e mirë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

 

Dyshja po vazhdojnë të jenë shumë të komentuar e po aq të dashur nga publiku.

Ata po vazhdojnë të qëndrojnë mes Shqipërisë dhe Italisë, meqë Heidi jetoi atje më parë.