900 0 1719228203xplazhi Durres 640

U fut për t’u larë në Spille, ndërron jetë 66-vjeçari

Pushimet për një 66-vjeçar janë shndërruar në një tragjedi. Ai ka ndërruar jetë sapo ka rënë në kontakt me ujin, pasi pësuar arrest kardiak.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:40, në Spille, ku viktima është identifikuar si M. H., banues në Lekaj, Kavajë.

“Rreth orës 12:40, në Spille, shtetasi M. H., rreth 66 vjeç, banues në Lekaj, Kavajë,

dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit”, njofton policia.