Collage 1 5 780x439

U njoh rreth shtatë vjet më parë me të në një mënyrë interesante, Jori Delli flet për planet me reperin italian

Bukuroshja shqiptare, Jori Delli, ka treguar për herë të parë se si është njohur me reperin italian, Fred De Palma.

Historia e tyre e dashurisë nisi shtatë vjet më parë në një mënyrë tejet interesante.

Në një intervistë për “Pushime on Top”, ish-banorja e Big Brother tha se për herë të parë u takuan në një klub nate.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta zbuloi se kanë kontaktuar përmes Instagramit, edhe pse nuk dëshironte të fliste me të famshmit.

“Më shkruan në Instagram, edhe pse unë nuk u kthej asnjëherë përgjigje. Kisha neveri për këta të famshmit, sidomos këngëtarët”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Delli shtoi: “Po isha e mërzitur atë kohë. Filluam të flisnim dhe zbulova një anë tjetër të tij që më pëlqeu. Fred de Palma është personazh, po Federico është njeri tjetër”.

Ajo ka rrëfyer edhe planet për dasmë e për të pasur fëmijë së bashku.