Page 2 780x439

Xhensila Myrtezaj publikon fotografitë e pushimeve të saj, shfaqet tejet sensuale

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Xhensila Myrtezaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një seri fotografish mahnitëse nga pushimet e saj të fundit.

Këto fotografi kanë marrë vëmendjen e shumë admiruesve për stilin dhe elegancën që Myrtezaj ka treguar.

Në këto imazhe, Xhensila shfaqet me një kostum që zbulon shumë, i cili thekson linjat e saj perfekte dhe elegancën natyrale.
Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

Kostumi përbëhet nga një fund që lidhet me një bluzë të hapur, duke krijuar një pamje tërheqëse dhe moderne.

Bluzë e hapur zbulon dekoltenë e saj, duke i dhënë pamjes një nuancë sensualiteti të rafinuar.

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

Flokët, Xhensila i ka stiluar në një bisht me gërsheta, një zgjedhje që i jep pamjes së saj një prekje freskie dhe rinore.

Fotografitë e publikuara kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga fansat dhe miqtë e saj, të cilët e kanë komplimentuar për stilin dhe bukurinë e saj.

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram
Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram