BOTA

Rama qorton operatorët e hoteleve bregdetare për çmimet e larta: Është strategji vetëvrasëse për ju

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qortuar pronarët e hoteleve dhe restoranteve bregdetare, për çmimet

Rama: Përpjekje e ulët për të thënë që shqiptarët e Kosovës e kanë braktisur Shqipërinë, 1.7 milionë hynë nga janari

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot para kryetarëve të bashkisë së ka një sulm të

Qindra vetë shtohen në spitale për shkak të vapës në Gjermani

Vapa ekstreme është një problem shëndetësor në rritje. Shumë vetë në Gjermani kanë përfunduar madje